Beschrijving
In de nabijheid van het bruisende centrum van Arnhem vind je deze sfeervolle bovenwoning met twee verdiepingen. De woning is in nette staat en zorgeloos te betrekken. Met een gezellige woonkamer voorzien van veel daglicht, ruime eetkamer, royale slaapkamer en stijlvolle badkamer (2021) woon je hier bijzonder aangenaam. Een balkon zorgt bovendien voor een fijne connectie met het buitenleven.
De woning is centraal gelegen in Arnhem, in de buurt Statenkwartier. Het gezellige centrum ligt op slechts tien minuten loopafstand. Alle belangrijke voorzieningen heb je dan ook binnen handbereik, zoals winkels, supermarkten, horecagelegenheden, sportfaciliteiten en het openbaar vervoer. Door een gunstige ligging ten opzichte van de uitvalswegen ben je bovendien zo op de snelweg richting Nijmegen en andere omliggende steden. Kortom, een fantastische locatie.
Indeling van de woning
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met brievenbussen en trapopgang.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevindt zich de voordeur van de woning en trap naar boven.
Tweede verdieping:
Via de trapopgang bereik je de overloop op de tweede verdieping. Deuren geven toegang tot de
keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en aparte toiletruimte. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is ruim en licht. Via de erker met grote raampartij heb je een heerlijk uitzicht op de straat en omgeving, waar altijd wel iets gebeurt. De eetkamer ligt aan de achterzijde en is aangenaam ruim waardoor het ook geschikt is als extra slaapkamer.
In de eetkamer kun je een gezellige eethoek inrichten en openslaande deuren geven toegang tot het balkon. De woonkamer en eetkamer zijn netjes afgewerkt.
De keuken is uitgerust met een elektrische kookplaat en afzuigkap en biedt plek aan andere apparatuur. De basiskeuken kan een moderniseringsslag gebruiken, om zo meer comfort voor kookliefhebbers te creëren.
De badkamer is gerenoveerd (2021) en op stijlvolle wijze betegeld. Hier vind je een wastafelmeubel en luxe douchecabine. In de badkamer bevindt zich ook de wasmachineaansluiting.
Derde verdieping:
Op de derde verdieping geeft een deur toegang tot een royale slaapkamer. Grote dakramen laten veel licht binnen en ook in de slaapkamer ligt een laminaatvloer. De slaapkamer biedt plek aan een groot tweepersoonsbed, kasten en eventueel een werkplek. Aan de zijkant vind je nog een bergruimte. De afwerkingen in de slaapkamer zijn van een hoog niveau. Op deze verdieping bevindt zich ook de cv-installatie.
Buiten:
Het balkon bereik je via openslaande deuren in de eetkamer. Hier kun je aangenaam zitten en van het buitenleven genieten.
Bijzonderheden van de woning
- 3 kamers (1 slaapkamer)
- mogelijkheid tot tweede slaapkamer
- Sfeervolle bovenwoning met twee woonlagen
- gedeelde berging aan de achterzijde
- Gelegen op de 2e en 3e etage
- Stijlvolle nieuwe badkamer (2021)
- Veel lichtinval
- Gratis parkeren
- Centrum van Arnhem op 10 minuten loopafstand
- Alle voorzieningen in de nabijheid
- Gebruiksoppervlakte: 71 m²
- Bouwjaar: 1934